AVG AntiVirus Security Free

AVG AntiVirus Security Free

Poręczny antywirus na Androida

AVG AntiVirus Security Free to darmowe rozwiązanie od AVG pozwalające chronić Twojego smartfona z Androidem przed złośliwym oprogramowaniem. Aplikacja zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym i posiada wiele przydatnych opcji. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobry silnik skanowania
  • Dobrze skalibrowana czułość silnika
  • Funkcje Anti-Theft i Privacy
  • Wygodny interfejs

Wady

  • Niektóre przydatne funkcje są mało widoczne
Więcej

Bardzo dobry
8

AVG AntiVirus Security Free to darmowe rozwiązanie od AVG pozwalające chronić Twojego smartfona z Androidem przed złośliwym oprogramowaniem. Aplikacja zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym i posiada wiele przydatnych opcji.

Chroni przed złośliwym oprogramowaniem i oferuje interesujące opcje

AVG AntiVirus Security Free skanuje Twój telefon w poszukiwaniu wirusa, przeszukując aplikacje, usługi, pliki, historię przeglądarki, wiadomości tekstowe i zawartości multimediów na Twoim smartfonie. W przypadku znalezienia wirusa zostanie on natychmiastowo usunięty.

W opcjach AVG AntiVirus Security Free możesz zmienić czułość silnika (im wyższa, tym większe ryzyko fałszywych alarmów) i wyznaczyć czas skanowania w jednodniowych lub tygodniowych odstępach.

W menu Performance możesz śledzić poziom naładowania baterii oraz ilość dostępnej przestrzeni, przejść do opcji task killer, cache cleaner i funkcji związanych z transferem danych, aby zobaczyć, które aplikacje zużywają go najwięcej.

Z menu Privacy masz dostęp między innymi do funkcji blokowania rozmów i smsów, a także usuwania danych z telefonu oraz karty SD. AVG AntiVirus Security Free na Androida posiada również opcję odnajdywania zgubionego lub ukradzionego telefonu.

Intuicyjna obsługa

AVG AntiVirus Security Free to klarowna i wygodna w użytkowaniu aplikacja. Ekran główny jest podzielony na cztery sektory: Protection, Performance, Anti-Theft i Privacy.

Interfejs posiada opcję korzystania z aplikacji testowo przez 14 dni albo zakupienia wersji Pro.

Cenny sojusznik w walce o bezpieczeństwo

Ostrożności nigdy za wiele, a ten antywirus pozwoli Ci spać spokojnie. AVG AntiVirus Security Free na Androida to jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań dla twojego telefonu.

Aplikacja jest łatwa w użyciu i efektywnie przeciwdziała rozmaitym wirusom. Ponadto AVG AntiVirus Security Free posiada kilka ciekawych opcji, które przydadzą Ci się podczas codziennego użytkowania smartfona.

Najczęściej pobierane Bezpieczeństwo i prywatność na Android

Więcej
AVG AntiVirus Security Free

Download

AVG AntiVirus Security Free